Chov matek
V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Chov matek si můžete vybrat oplodňáčky, plemenáče, potřeby pro přelarvování, značení matek, výchytky i klícky na přidávání metak.

Podkategorie

 • Oplodňáček
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Oplodňáček si můžete vybrat z několika typů dřevěných nebo polystyrenových oplodňáčků a mini úlů.
 • Plemenáček, množárna
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Plemenáček, množárna si můžete vybrat chovná dna pro palubkové nástavky s rozdělením nástavku pro 2 oddělky.
 • Přelarvování
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Přelarvování si můžete vybrat z několika typů přelarvovacích lžiček a velice oblíbenou pomůcku Lupu čelní s osvětlením.
 • Matečníková miska
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Matečníková miska si můžete vybrat z několika typů školkovacích, přidávacích i zasílacích klícek.
 • Výchytka na matku
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Výchytka na matku si můžete vybrat z několika typů skřipců pro odchyt matky, fajku nebo jehlovou poklopku.
 • Značka na matku
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Značka na matku si můžete vybrat z několika druhů opalitových značek s čísly nabo bez čísel a šelakové lepidlo na lepení opalitek na matky.
 • Barva na matku
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Barva na matku si můžete vybrat barvy i tužky na značení matek.
 • Klícka na matku
  V našem obchodě Potřeb pro včelaře Vám nabízíme nejlevnější a nejkvalitnější včelařské potřeby, ať jste začátečník nebo profesionál. V kategorii Klícka na matku si můžete vybrat několik typů klícek - dřevěné, plastové i kovové.
Na stránku
Zobrazit 1 - 9 of 55 položek

Kanál RSS

Nebyl přidán žádný RSS kanál